Kenos KCS

 Kenos® vákuové systémy

Kenos® je lídrom pre veľkoplošné vákuové uchopovače. Je navrhnutý a optimalizovaný na použitie v rôznych aplikáciách. Skupina výrobkov predstavuje flexibilné riešenie manipulácie s viacerými výrobkami s rôznymi tvarmi, rozmermi a kompaktnosťou. Väčšina uchopovacích systémov môže byť vybavená s integrovanou vákuovou pumpou alebo je vákuová pumpa mimo uchopovača. Integrovaná vákuová pumpa je viacstupňový ejektor COAX® s jednoduchou údržbou a najvýkonnejšou technológiou na trhu. Počet ejektorov môže byť veľmi jednoducho zvýšený aj po inštalácii, ak je to potrebné. Pena je vyrobená z technickej peny (k dispozícii aj s certifikátom FDA) s rôznymi otvormi,  hrúbkou alebo v závislosti od výrobku, ktorý má byť uchopený a od požiadavky aplikácie.

KCS

Séria KCS predstavuje flexibilné riešenie uchopenia grippera pre kolaboratívne roboty (tzv. Cobots). Vyznačuje sa jej flexibilitou pri manipulácii s veľkým množstvom objektov. K dispozícii s penovou technológiou a obmedzovačmi riadenia prietoku alebo na manipuláciu s vreckami. KCS sú vybavené jedným alebo dvoma ejektormi COAX® SX, ktoré sú ľahko udržiavateľné. Rýchlo upínací systém uľahčuje jednoducho a rýchlo odpojiť gripper od jednotky pumpy. Rôzne možnosti rozhrania robotov sú v súlade s ISO 9409-1, uľahčujú inštaláciu. Integrované riadiace ventily a snímače podtlaku sú voliteľné v konfigurátore KCS.

KVG

Séria KVG predstavuje flexibilné riešenie manipulácie s viacerými výrobkami rôznych tvarov, rozmerov a kompaktnosti vďaka dvojitej technológii

KHVG

Ssérie Kenos® Heavy Vacuum KHVG je určená pre náročné aplikácie v drevospracujúcom a kamenárskom priemysle.

KSG

Rady KSG, Kenos® Sack Gripper, je vhodná na manipuláciu s vreckami rôznych tvarov, hmotností a materiálov.

KBC

Séria KBC, Kenos® Bag Cup, vyvinuté z potreby manipulácie v potravinárskom priemysle a manipulácie s vreckami na tekutiny, sú vhodné aj pre aplikácie s prietokovým balením.

KVGL-S

Produktová rada KVGL-S, Kenos® Vacuum Grip - štandard, sa zameriava na všetky typy balenia, automatizáciu koncových línií a ďalšie aplikácie.

KVGL-CJ


Kenos® Vacuum Layer - Cans Jars, vyvinutý pre potrebu manipulovať s plechovkami alebo nádobami, ktoré môžu byť otvorené alebo zatvorené v uchopovacej oblasti.

Viac na https://www.bibus.sk/prehlad-produktov/pneumatika/vakuova-technika-piab/kenosr-vakuove-systemy/

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Urob si sám

Podporujeme Vás Úspech

Mechatronika